UEZ

O nás

Práčovňa a chemická čistiareň ALBO v rámci modernej priemyselnej práčovne ponúka komplexné, kvalitné, rýchle a spoľahlivé služby v oblasti prania a chemického čistenia pre široký okruh zákazníkov.

Práčovňa a chemická čistiareň ALBO ponúka komplexné služby v týchto oblastiach: pranie (pracovných odevov, hotelovej, reštauračnej a nemocničnej bielizne), žehlenie, mangľovanie, chemické čistenia šatstva, ako aj opravu poškodených odevov a bielizne. Doprava – zvoz a rozvoz bielizne.

Disponujeme modernou technológiou, ktorá šetrí bielizeň.

Vďaka dlhoročnej praxi ponúka spoločnosť UEZ s.r.o. v rámci divízie Práčovňa a čistiareň ALBO svojim zákazníkom bohaté skúseností. Na trhu pôsobíme od roku 1992 a neustále sa vyvíjame a modernizujeme.

Našou prioritou je vysoká kvalita služieb, individuálny prístup ku každému zákazníkovi, vyhovenie jeho požiadavkám a hlavne jeho celková spokojnosť.

Pranie, sušenie a žehlenie prevádzame na moderných strojoch popredných svetových výrobcov. Zvlášť veľký dôraz kladieme na oddelené pranie jednotlivých zákaziek, čo úplne vylučuje možnosť zámeny bielizne pri pracom a sušiacom procese. Používame iba kvalitné ekologické pracie a čistiace prostriedky renomovaných firiem. Dlhú životnosť bielizne našich zákazníkov zabezpečujeme používaním bezchlórovej technológie prania.

Bielizeň a odevy sú vždy expedované v mikroténových fóliách, aby sa zamedzilo znečisteniu čistej bielizne pri manipulácií a doprave.

Samozrejmosťou nami poskytovaných služieb je dovoz a odvoz bielizne, ktorú zabezpečujeme vlastnými dopravnými prostriedkami.