UEZ

Produkty

Výroba nábytku na mieru

Uvažujete o rekonštrukcii a výmene starého nábytku za nový? Hľadáte výrobcu, ktorý vám vyrobí kvalitný nábytok podľa predstáv? Firma UEZ s.r.o. Vám môže ponúknuť vysokú kvalitu, originálny a skvelý dizajn za rozumnú cenu.

Za kvalitou našich výrobkov si stojíme a poskytujeme 5-ročnú záruku. Vyrábame zo širokej škály materiálov od LTD (lamino), dyhovaný nábytok vrátane lakov: kuchynské linky, obývacie izby, spálne, detské izby, vstavané skrine, kancelársky nábytok.

Kompletná realizácia interiéru

Kompletná realizácia interiéru

Ako jedna z mála firiem na trhu realizujeme kompletné interiéry. Máme tím zamestnancov, ktorí zrealizujú všetko od projekčných a dizajnérskych prác, cez vlastnú výrobu nábytku, až po montáž u Vás doma. Náš dizajnérsky tím Vám pomôžu aj pri výbere doplnkov. Súčinnosť jednotlivých remesiel organizujeme tak, aby sa na nič nezabudlo. Za celý priebeh realizácie teda ručí jedna firma a zákazník rokuje s jednou hlavnou osobou, a to so svojím projektantom, ktorý má všetko na starosti.
Kuchyne na mieru

Kuchyne na mieru

Vyrábame kuchyne doslova pre každého, od rozumného štandardu až po luxusné kuchyne pre najnáročnejších zákazníkov. Vo všetkých garantujeme prvotriednu kvalitu a perfektný servis. Poradíme Vám s výberom materiálov, ako všetko lepšie zorganizovať a mať po ruke, aby sa vám kuchyňa páčila a bola dokonale funkčné. Pri rôznych usporiadaniach kuchyne je dobré dodržať pracovný trojuholník. To znamená, že pracovná plocha, chladnička, drez aj sporák by mali byť od seba vzdialené čo najmenej, aby ste sa v kuchyni príliš nenachodili, ušetrili čas a efektívne využili obytný priestor.
Obývacie izby

Obývacie izby

Po kuchyni je ďalším dôležitým centrom života každej rodiny obývacia izba. Tu prijímame návštevy, tu sa väčšinou konajú rôzne rodinné oslavy. Preto je dôležité, ako si obývaciu izbu zariadime, pretože taký bude výsledný dojem.
Využite naše služby a kombináciou rôznorodých nábytkových prvkov si vytvorte vlastnú obývaciu stenu, ktorá podčiarkne osobnú identitu Vášho domova.
Spálne

Spálne

Stále viac zákazníkov pri zariaďovaní interiéru svojho domu či bytu hľadá nábytok zodpovedajúci ich životnému štýlu a predstavám. Vedľa kuchynských liniek a obývacích zostáv je to aj spálňový nábytok. Kvalitné remeselné spracovanie, trvanlivé materiály, zaujímavý dizajn, funkčnosť a záruky je stručná charakteristika toho, čo Vám vieme ponúknuť pri výrobe Vašej spálne. Vyrábame postele, nočné stolíky, komody, vstavané skrine.
Detské a študentské izby

Detské a študentské izby

Detská izba rastie spolu s dieťaťom a postupom rokov prechádza určitými premenami. Preto je dôležité nábytok vždy čo najlepšie prispôsobiť aktuálnym požiadavkám dieťaťa. Kým menšie deti potrebujú väčší priestor na hranie, školáci už potrebujú vlastné pracovné miesto a viac úložného priestoru na oblečenie. Tínedžeri si zase vyžadujú vlastný štýl, ktorý najlepšie zodpovedá ich záujmom a aktivitám. Detské izby vyrábame z kvalitných, ľahko umývateľných a zdravotne nezávadných materiálov s bezpečnými hranami.
Vstavané skrine

Vstavané skrine

Vstavané a šatníkové skriňové systémy Vám ponúkajú úplne novú dimenziu pri organizácii priestoru. Ponúkame akúkoľvek šírkovú a výškovú zostavu vrátane atypických rozmerov a tvarov spolu s veľkým množstvom zásuvkových modulov vrátane špeciálnych doplnkov, vešiakov, závesov šiat a iné.
Kancelársky nábytok

Kancelársky nábytok

Vybavenie a dispozičné riešenie kancelárií a firemných priestorov je neoddeliteľnou súčasťou každej firmy. Dôraz kladieme na reprezentatívnosť a funkčné riešenie s veľkou škálou materiálového prevedenia.
Nábytok pre hotely, reštaurácie, kaviarne

Nábytok pre hotely, reštaurácie, kaviarne

Hotelový nábytok vyrábame z moderných aj tradičných materiálov, v modernom aj decentnom prevedení.
Vyrábame a inštalujeme hotelový nábytok, hotelové recepcie, vybavenie hotelových izieb a reštaurácií podľa požiadaviek investora. Dodávame tiež nábytok a vybavenie do penziónov, apartmánov a ďalších ubytovacích zariadení, nábytok určený do zázemia hotelového personálu atď.