UEZ

Nábytok na mieru

Kuchyne

KuchyneUvažujete o novej kuchyni? Hľadáte výrobcu kuchýň, ktorý vám vyrobí kvalitnú kuchynskú linku a kuchynský nábytok? Potrebujete vyrobiť peknú kuchyňu na mieru do špecifických priestorov, ktorá bude vyrobená presne podľa Vašich predstáv? Naša firma Vám môže ponúknuť vysokú kvalitu kuchynského nábytku, originálny a skvelý dizajn za rozumnú cenu.

Poradíme Vám s výberom materiálov, ako všetko lepšie zorganizovať a mať po ruke, aby sa vám kuchyňa páčila a bola dokonale funkčná. Pri rôznych usporiadaniach kuchyne je dobré dodržať pracovný trojuholník. To znamená, že pracovná plocha, chladnička, drez aj sporák by mali byť od seba vzdialené čo najmenej, aby ste sa v kuchyni príliš nenachodili, ušetrili čas a efektívne využili obytný priestor.

Dohodneme sa na nezáväznom stretnutí, kde s Vami preberieme a spresníme Vaše predstavy a požiadavky, vyberiete si materiál, kovania, vybavenie kuchynskej linky. Stačí, keď nám poskytnete stručný popis Vašej predstavy, prípadne nákres kuchyne, rozmery miestnosti a my pre Vás navrhneme a vyrobíme kuchyňu podľa Vašich predstáv. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si osobnú konzultáciu, ktorá je zdarma a na ktorej spoločne s Vami navrhneme nábytok do kuchyne, ktorý bude spĺňať Vaše požiadavky.

Korpusy a dvere skriniek vyrábame z laminovaných drevotrieskových dosiek.
Na výrobu dvierok a dverí kuchynských liniek používame laminované alebo dyhované drevotrieskové dosky, dosky z dreveného masívu stolárstva Paľuv, alebo MDF dosky firmy Polstar, s.r.o., ktorá ponúka širokú kolekciu dýhovaných dvierok, či už z modifikovaných alebo prírodných dýh, svoje portfólio rozšírili aj o vysokolesklé fólie. Na základe požiadaviek klientov firma stále pracuje nad rozvojom patinovaných dvierok, po ktorých je veľký dopyt.
Máme na výber z desiatok dekorov a odtieňov lamina od renomovaných výrobcov Egger a Kronospan, ktoré sú pre výrobu kuchynskej linky praktickou voľbou.

Kovanie, ktoré zahŕňa výklopy, pojazdy, vodiace systémy, systémy výsuvov, výklopov a závesov ponúkame v širokom sortimente renomovaných výrobcov Blum, Hettich tak, aby si u nás mohol každý zákazník vybrať to čo mu vyhovuje.
Firma Blum je celosvetovo pôsobiaci podnik, ktorý sa špecializuje na výrobu nábytkových kovaní ako sú nábytkové výklopy, závesy, výsuvy a vedenia najmä pre kuchyne.

U nás si môžete vybrať aj kuchynské spotrebiče od renomovaných výrobcov Whirlpool, Bosch, Siemens, Miele Liebherr, Gorenje, LG, Elektrolux, ako aj kvalitné drezy značiek Blanco, Franke, Teka a ďalších.

Zároveň Vám ponúkame na výber z mnohých typov a dekorov pracovných dosiek. Pracovná doska z laminovanej drevotriesky je najštandardnejšie a súčasne ekonomicky najvýhodnejšie riešenie pre pracovnú plochu kuchynskej linky. Ako pracovnú dosku môžeme použiť dosku z prírodného žulového, alebo mramorového kameňa.
Pracovné dosky ponúkame v hr. 28 a 38 mm, v šírke 60, 90 a 120 mm.

Cena a dĺžka dodacej doby kuchynskej linky záleží predovšetkým na použitých materiáloch, ich následnej úprave, rozmeroch a vybavenia a je preto vždy individuálna.
Cenovú ponuku vám spracujeme zadarmo.

Materiály

Drevotrieskové dosky laminované

FRITZ EGGER, BUČINA, PFLEIDERER (THERMOPAL)

Laminované drevotrieskové dosky sú tradičné veľkoplošné dosky na báze dreva povrchovo upravené impregnovaným dekoratívnym papierom. Široká paleta dekorov a výber z mnohých štruktúr povrchu ponúka využitie v mnohých odvetviach nábytkárskeho priemyslu, inšpiráciu pre architektov a dizajnérov, jeden zo základných produktov pre vybavenie interiérov, kombináciu s ďalšími materiálmi. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplastickými živicami. Povrchová vrstva lamino dosky je odolná voči krátkodobému pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a chemikáliám používaným v domácnosti. Povrch laminátu je ľahko umývateľný a bez zápachu.

Výhody laminovanej drevotrieskovej dosky

 • široká ponuka dekorov
 • široká ponuka povrchových štruktúr
 • jednoduché čistenie a ľahká údržba
 • kvalitná nosná doska zodpovedá požiadavkám podľa normy EN 312 a emisnej triede E1

Pracovné kuchynské dosky 

Druhy kuchynských pracovných dosiek

 • Drevotrieskové kuchynské pracovné dosky
 • Masívne kuchynské pracovné dosky
 • Ľahčené kuchynské pracovné dosky
 • Pracovná kuchynská doska z umelého kameňa

Drevotrieskové kuchynské pracovné dosky postformingované

Pri tomto prevedení kuchynskej pracovnej dosky je nosným materiálom surová drevotriesková doska P2, povrchovo upravená odolným HPL laminátom hr. 0,6 - 0,8 mm a postformovaním (ohnutím) cez hranu dosky. K týmto pracovným kuchynským doskám u nás nájdete v príslušných dekoroch aj obkladové panely a tesniace lišty. Pracovné kuchynské dosky vedieme od týchto výrobcov Egger, Bučina DDD.

Novinkou sú kompaktné pracovné dosky Fundermax Interiér v hr.12 mm.
Kompaktné dosky Fundermax Interiér sú lamináty vyrobené podľa ČSN EN 438 vysokotlakovou technológiou, typ CGF, vhodné pre oblasť použitia s vysokými nárokmi na mechanicko-fyzikálne vlastnosti odolného voči chemickým a mechanickým vplyvom. Kompaktné dosky sú ideálne ako pracovné dosky, ale aj na výrobu nábytku.

Rozmery pre pracovné dosky: 600 x 4100 mm, 920 x 4100 mm
Povrch: FH jemná perlička
Hrúbka: 12 mm
Jadro: čierne, biele

Kuchynské pracovné dosky z umelého kameňa GetaCore® 

Ponúkame hotové pracovné dosky z umelého kameňa GetaCore ®. Zloženie tohto materiálu je akrylátová živica, bauxit, tvrdidlo. Dosky GetaCore sú neporózne. Z chemického hľadiska nie je žiadny materiál 100% neporózny, ale tento materiál sa k tomuto ideálu veľmi blíži a takmer nedochádza k vsakovaniu vody.

Kuchynské dvierka 

Nosným materiálom kuchynských dvierok je surová MDF doska, či biodoska, povrchovo upravená lakmi, moridlami či PVC fóliou. Postupným rozširovaním sortimentu, inováciami od výrobcov sme schopný vám ponúknuť rozsiahly sortiment tvarov dvierok, druhov fólií a frézovania dvierok. V neposlednej rade širokú škálu rozmerov dvierok vrátane výroby podľa individuálnych požiadavkou zákazníkov. Všetka výroba prebieha objednávkovo na základe objednávok odberateľov. Výroba dvierok je možná od niekoľkých kusov maloodberateľa až po dodávky komponentov rádovo v tisíckach kusov od veľkých odberateľov - výrobcov nábytku i obchodných firiem.

Popis výrobkov dvierok

 • Fóliované dvierka: frézovaná MDF doska, na ktorej je za tepla zalisovaná PVC fólia. Každý z výrobcov má iné tvary dvierok i fólie.
 • Masívne dvierka: frézovaná biodoska, ktorá je lepená z 3 vrstiev a tým sa zabráni jej ohýbaniu a krúteniu. Na konci jej opracovania dochádza k moreniu a lakovaniu.
 • Lakované dvierka: frézovaná MDF doska, ktorá je následne lakovaná.

Pri výrobe dvierok a dverí kuchynských liniek spolupracujeme aj s firmou pána Paľuva, ktorý pre nás vyrába a dodáva dvierka z dreveného masívu, a taktiež aj s firmou s firmou Polstar s.r.o., ktorá ponúka širokú kolekciu dýhovaných dvierok, či už z modifikovaných alebo prírodných dýh, svoje portfólio rozšírili aj o vysokolesklé fólie. Na základe požiadaviek klientov firma stále pracuje nad rozvojom patinovaných dvierok, po ktorých je veľký dopyt.

Máme na výber z desiatok dekorov a odtieňov lamina od renomovaných výrobcov Egger a Kronospan, ktoré sú pre výrobu kuchynskej linky praktickou voľbou.

Kovanie BLUM – silná značka 

Blum robí z otvárania a zatvárania nábytku zážitok, a rovnako zvyšuje komfort pohybu vo všetkých priestoroch bytu, hlavne v kuchyni. Viac ako 4.500 zamestnancov po celom svete pracuje na uskutočnení snáh dosiahnuť perfektný pohyb u systémov kovania firmy Blum. Stredom pozornosti je užívateľ kuchyne so svojimi potrebami. Systémy kovania Blum presvedčia vďaka premyslenej funkcií, uznávanému designu a dlhej životnosti.

Kvalita po celú dobu životnosti nábytku

Výrobky firmy Blum majú po celú dobu životnosti nábytku – to je zhruba 20 rokov – plniť dokonalú funkciu bez jedinej chybičky.

Testy kvality u firmy Blum

Kovanie firmy Blum je pri každodennom používaní vystavené obrovskej záťaži, v laboratóriách sa 100.000 krát otvoria a zase zatvorenia plne naložené zásuvky a výsuvy. Životnosť závesu sa testuje prostredníctvom 200.000 pohybov dvierok. Výklopy sa v testovacom laboratóriu otvoria a zase zatvoria 80.000 krát.

Nábytkové kovanie HETTICH

Ponuka firmy Hettich má široký záber a obsahuje závesy pre drevené i sklenené dvere, výsuvy a zásuvky pre kuchynský a kancelársky nábytok, kovanie pre skladané a posuvné dvere, spojovacie kovanie, závesné kovanie a systémy pre vnútorné vybavenie nábytku. Táto široká ponuka firmy Hettich poskytuje jedinečné postavenie na trhu a možnosť uspokojiť požiadavky veľkých i menších výrobcov nábytku. Výrobky Hettich reprezentujú vysokú kvalitu a spoločne s nimi sú zákazníkom poskytované služby rovnakej úrovne.

Úchytky Hettich Prodekor

Úchytky Hettich ProDecor umožňujú ergonomický prístup do nábytku. Vhodne zvolené úchytky tvoria zámerný kontrast s nábytkom alebo nenápadne akcentujú design nábytku. Vlastné designové návrhy, vlastná výroba prototypov a náradia, vlastné výrobné linky pre modernú sériovú produkciu.